Jsem nej2008

Skočili jste na to?

Ahoj, ve skutečnosti ovládám gramatiku na vysoké úrovni, a z Čj mám jedničky. Byl jsem i na olympiadach v Čj. Tak by jsem se chtěl zeptat, zda-li jste mi na to naletěli nebo jste věděli, že je to jen sranda?

Jinak toto je má poslední otázka.

Nejlepší odpověď
quentos

„… by jsem“… tak určitě…

Další odpovědi
annas

Co znamená ovládat gramatiku na vysoko úrovni? To nevyjadřuje známka, ale bale bezchybně napsaný text.

Ale stále zapomínáte na pravopis, takže gramatika bez pravopisu prakticky neexistuje.

anonym

Ještě teď se válím smíchy po zemi a nemůžu popadnout dech.

Kelt

Máš sice smysl pro humor, ale trochu pokory a skromnosti by ti neuškodilo. Olympiáda se píše s dlouhým a. A být na olympiádě může znamenat zúčastnit se, třeba jako poslední. Já jsem byl taky jednou kvůli jednomu článku na Univerzitě v Brně a nezveličuji to, a několikrát na Karlově univerzitě v Praze a na jiných školách. Ale to jen tak.
Otázka je, co jsi z toho vstupu měl, co jsi získal a zda ti to stálo za to?

zjentek

Sranda je v záchodě, ne v jazyce.

Funna

už třetí poslední otázka!!…asi tak dobrý v JČ nejsi, když nevíš, co znamená poslední…

Edison

… nemluvě o tom, co to vypovídá o Tvém charakteru.

Komita65

Povoleno je mít jen jeden účet.