Kepler

Skočili byste si taky?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/452750-v-brazilii-skocilo-z-mostu-najednou-245-lidi.html
Zajímalo by mě taky, jestli by most vydržel, kdyby šlo o 245 průměrných američanů, co myslíte?
Doplněno: efekt stejný, jako by 30 tun američanů dopadlo na most ze 30ti m, tedy rychlostí 100 km/h. Lana nejsou gumová!

Odpovědi
autacek

To víš že by vydržel, pokud unese dva, tři náklaďáky.

A skákat do té břečky? Děkuji, nechci.

Drap

Neskočil. Nemám rád hromadné akce.

Muffz

Mám strach z výšek, takže určitě neskočil.

anonym

Nejspíš ano. To je událost a zábava kterou si jen tak nezopakujete, určitě stojí za účast. Předpokládám ale že ten skok je jen jakousi třešničkou na dortu už tak vydařeného dne, ti lidé tam určitě jen nepřišli na most skočit a nerozešli se hned po tom domů, takže hodnotím akci jako celek se vším okolo 🙂

Kepler

George, já bych si teda neskočil, protože bych měl strach o svou vetchou tělesnou schránku, na tyhle věci jsem už moc starej. Ale jinak se na to koukám stejně jako ty. Po akci se šli určitě někam kolektivně ožrat. To bych už zvládl 🙂