Sklokeramicka varna deska – prestoze pouzivam pouze hrnce a panve na desku urcene , mam na ni takove jako mastne fleky

ale pod tou deskou , ne na ni… nevim jak to vysvetlit. Vycistit se to tedy neda, ale proc a co to je ? Dekuji. -iv-
Doplňuji:
P.S. Uz mam p reklamaci … mela jsem to od sameho zacatku , ale " zaspala " jsem. :(

Nejlepší odpověď
hanulka11

Asi bych ji reklamovala, protože pokud to nelze vyčistit …tak co s tím…
Doplňuji:
Tak to je škoda,divím se že jste to 2 roky vydržela a pokud jste to měla od začátku, zřejmě vada materálu . Tak to nyní asi nevyřešíte – jedině vyměnit na svoje náklady ,abyste na to nemusela denně koukat

Další odpovědi
myšpulín

Podle toho, jak to popisujete, tak bych varnou desku reklamovala, tedy v případě, že máte varnou desku ještě v záruce. V případě, že ne, tak bych zavolala výrobci varné desky a informovala bych se, co s tím.

Doplňuji:
V takovém případě bych zavolala do firmy výrobce a vysvětlila bych jim problém, ať Vám doporučí postup k odstranění fleků a zabránění dalšímu vzniku. Třeba Vám doporučí nějakého servisního technika, který by Vám to přijel vyčistit (v případě, že to půjde).

sejtanka

Mám stejný problém a doted jsem nepřišla na to,čím se to děje.