Avatar uživatele
anonym

Sklokeramicka varna deska – prestoze pouzivam pouze hrnce a panve na desku urcene , mam na ni takove jako mastne fleky

ale pod tou deskou , ne na ni… nevim jak to vysvetlit. Vycistit se to tedy neda, ale proc a co to je ? Dekuji. -iv-
Doplňuji:
P.S. Uz mam p reklamaci … mela jsem to od sameho zacatku , ale " zaspala " jsem. :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, SomeSam, suaeda před 4761 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Asi bych ji reklamovala, protože pokud to nelze vyčistit …tak co s tím…
Doplňuji:
Tak to je škoda,divím se že jste to 2 roky vydržela a pokud jste to měla od začátku, zřejmě vada materálu . Tak to nyní asi nevyřešíte – jedině vyměnit na svoje náklady ,abyste na to nemusela denně koukat

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
myšpulín

Podle toho, jak to popisujete, tak bych varnou desku reklamovala, tedy v případě, že máte varnou desku ještě v záruce. V případě, že ne, tak bych zavolala výrobci varné desky a informovala bych se, co s tím.

Doplňuji:
V takovém případě bych zavolala do firmy výrobce a vysvětlila bych jim problém, ať Vám doporučí postup k odstranění fleků a zabránění dalšímu vzniku. Třeba Vám doporučí nějakého servisního technika, který by Vám to přijel vyčistit (v případě, že to půjde).

Upravil/a: myšpulín

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sejtanka

Mám stejný problém a doted jsem nepřišla na to,čím se to děje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek