kvikal

Skleněný dárek?

Plánuju pořídit příteli skleněný půllitr na mléko (on mléko strašně rád).
Snesl by nějaké zabarvení?
Mám tam nechat vybrousit jen jeho jméno nebo něco víc?

Nejlepší odpověď
BEAES

Já bych tam třeba nechala vybrousit – Můj půllitr na mlíčko, nebo třeba – Pavlíčkovi na mléko.

Další odpovědi
tojsemjá

Vnějakém pořadu o etiketě jednou říkali,že mléko doo skla nepatří.Ale mě se to vždycky líbilo,tak jsem ho tak i pila.Sklo bych volila čiré,jako ostatní a ty iniciály.Ale napadla mě i kravička-kdyby se dala stylizovat jako ta hranatá prasátka co kreslí děti,mohlo by to být hezké.

mojitek

mleko je vhodne davat budto do keramiky nebo do skla.Ale co se tyce sklenice,tak bych ji nechal cirou-bezbarvou,max s vyrytym jmenem.Tot muj nazor

verka

Nechala bych to průhledné, aby bylo vidět mléko. Vybrousit možná písmeno křestního jména, jinak nic. Krása je v jednoduchosti.

anonym

Nesnesl bych zabarvení, protože bych pozorně sledoval proč to mléko má barevné fleky. Nakonec bych ho přestal pít.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/skleneny-darek?action=za­jimava&questi­on=28514&chec­k=724dec1139cad608fd8790­bddbba3c64&hash=8DmWsDcO­AUSFecvb0E92TbSpwt­32I135KpiSnzXZ43ux­RbzgY945ra56V9tHel­TU8mX%2F0H1q2cRDr3xo­Kr7ebA%3D%3D

Michal

Ten půlitr by měl být hezký sám o sobě ,bez zabarvení a jména. Je to přece skleněný dárek.