Avatar uživatele
kvikal

Skleněný dárek?

Plánuju pořídit příteli skleněný půllitr na mléko (on mléko strašně rád).
Snesl by nějaké zabarvení?
Mám tam nechat vybrousit jen jeho jméno nebo něco víc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář před 4969 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já bych tam třeba nechala vybrousit – Můj půllitr na mlíčko, nebo třeba – Pavlíčkovi na mléko.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Vnějakém pořadu o etiketě jednou říkali,že mléko doo skla nepatří.Ale mě se to vždycky líbilo,tak jsem ho tak i pila.Sklo bych volila čiré,jako ostatní a ty iniciály.Ale napadla mě i kravička-kdyby se dala stylizovat jako ta hranatá prasátka co kreslí děti,mohlo by to být hezké.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

mleko je vhodne davat budto do keramiky nebo do skla.Ale co se tyce sklenice,tak bych ji nechal cirou-bezbarvou,max s vyrytym jmenem.Tot muj nazor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Nechala bych to průhledné, aby bylo vidět mléko. Vybrousit možná písmeno křestního jména, jinak nic. Krása je v jednoduchosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nesnesl bych zabarvení, protože bych pozorně sledoval proč to mléko má barevné fleky. Nakonec bych ho přestal pít.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/skleneny-darek?action=za­jimava&questi­on=28514&chec­k=724dec1139cad608fd8790­bddbba3c64&hash=8DmWsDcO­AUSFecvb0E92TbSpwt­32I135KpiSnzXZ43ux­RbzgY945ra56V9tHel­TU8mX%2F0H1q2cRDr3xo­Kr7ebA%3D%3D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ten půlitr by měl být hezký sám o sobě ,bez zabarvení a jména. Je to přece skleněný dárek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek