dust8

Skleněná brčka, která se prodávají, jsou z tvrzeného skla?

Zdroj: https://www.xdo­macnost.cz/skle­nene%2Bbrcko.html

Odpovědi
Edison

Dyk to máš přímo u toho brčka napsaný: Materiál: borosilikátové sklo

Kepler

Asi jo, snažil jsem se ho rozbít vajíčkem a nepovedlo se. A to bylo uvařené na tvrdo!

dust8

Edison: to znamená tvrzené? nevím co to je za materiál z chemie jsem mýval 4ky. ;)

Edison

A co takhle hledat.. .umíš? Nebo sem chodíš jen prudit nesmyslama?

zjentek

Mýval? TVL tak to je i pro zjentka oříšek, bo by ho ani mýval nenapadlo…

dust8

;D