Skládání kamenů do výšky

U řeky jsem viděl rodinu skládat kameny na sebe (největším začali a postupně přidávali na sebe menší a menší…) Takových sloupů z kamenů tam bylo hodně. Vyjadřuje takové skládání něco a nebo jde od turistů pouze o zabývání času?

Nejlepší odpověď
hanulka11

na oblázkových plážích u moře je toho spousty a je to moc krásné- lidé se tím baví

http://img.na­dapenny.com/t20/112­62/nadap140040279­410237.jpg

Další odpovědi
Drap

Spíše jen zábava. V některých kultůrách se stavěly tyto sloupy i jako oběť duchům, zvláště na posvátných místech. Někdy se takovéto stavby dělaly taky jako značky.

slad08

Nevím co říct.