Petka 22

Škitavka miminka

ahoj mam 9 denního bobka /miminko( a kojím ho ale nemohla jsem z jednoho prsu protože mi tekla z bradavky krev tak mi doktorka doporučila nutrilon komfort a od te doby mimčo má škitavku ale fakt to s ním škube mam strach aby ho to nebolelo nebo něco je něco abych mu pomohla aby mu to vždycky přestalo je mě ho hrozně líto:(

Nejlepší odpověď
panenka

Při škytavce dochází ke křeči bránice a tím že dáte dítěti napít ,nebo ho necháte odříhnout škytavku přerušíte .pokud by se to hned nepodařilo chvílku počkejte a přestane to samo.
také se podívejte zda nemá plnou plenku velmi často se mi stávalo že i proto mi mimčo škytávalo

Další odpovědi
Nuk nuk

Škitavka sice hrozně vypadá, ale miminku se nic neděje. KOlegyně panenka má v podstatě pravdu.