Čavera

Skinováček- jak se ho zbavit?

Jednou jsem si naistalovala program Skinováček, ve kterém se mělo dát změnit pozadí Facebooku. Po instalaci se objevila ikonka na ploše notebooku, ale také na facebooku v pravé horním rohu vedle tlačítka Učet. Po čase mi začal Fb sám rozesílat zprávy na chatu snad všem přátelům, napadlo mě, jestli by to nemohla být kvůli tomu programu. Program Skinováček jsem tedy odinstalovala z notebooku, ale stále mi zůstává ikona v pravém horním rohu na Fb. Nenapadá vás prosím někoho, jak se tohoto programu zbavit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Zřejmě jste použila nevhodný odinstalátor. Zkuste použít osvědčený Revo Uninstaller nebo odinstalátor CCleaneru. Aby ho odinstalátor našel, budete muset systém vrátit před neúsěšnou odinstalaci nebo program nainstalovat znovu.