ilus

skener a kopirka

mam tiskarnu tri v jednom:tj,ske­ner.kopirka atisk:nemate ji nekdo taky nejde mi kopirovat a skenovat.nevim jak na to poradte mi prosim.je to tiskarna HP deskjet 4280 one line

Nejlepší odpověď
ydenek

Dobrý den,
pokud Vám nejde jenom skenovat a tisknout, pak by problém mohl být v PC(ovladače) nebo kabelu (lepší je stíněný USB kabel).
Ale píšete, že Vám nejde ani kopírovat, z čehož usuzuji, že je problém v tiskarně.
Měla byste prostudovat manuál k tiskárně, nebo ji zaslat na reklamaci. Nic jiného nejde ze zadané otázky vydedukovat…