Monyszek

Skarta jen na přídavky na dítě?

Příští týden si mám přijít pro Skartu. Zajímalo by mě, jestli ta Skarta je jen na přídavky na dítě nebo bych si na ni třeba mohla nechat posílat peníze například za nějakou brigádu?

Odpovědi
Drap

Zatím ještě nebylo rozhodnuto co vše s S-kartou. Je návrh i na uplné zrušení. Zatím bych raději ještě vyčkal a nic jiného na ni nepřeváděl. Podle ministersva může člověk i převzetí S-karty odmítnou a musí mu zasílat dávky stejným způsobem jako doposud.