SJM jak se rozdělí ?

Dobrý den, manžel chce požádat o rozvod. 6 měsíců spolu nežijem, naše společné auto si manžel vzal, já byla nucena na úvěř si pořídit nové. Manžel chce do majetkového vypořádání zahrnout i mé auto, prosím o radu, zda je to nutné, nerada bych o něj přišla. Na rozvodu jsme domluveni a souhlasíme oba, manžel si ponechá byt a mě vyplatí, když zjistil, že jsem si pořídila auto, chce ho tam taky zahrnout. Děkuji

Odpovědi
Popy

Tak ať ho tam zahrne, to může, ale zároveň ho upozorněte na to, že součástí SJM jsou také závazky. Takže když auto, tak i úvěr:-)