paliska220Be

JAk vybrat správné sjezdové kolo ??

Dobrý den, scháním sjezdové kolo nepotřebuji nové proto koukám spíše na bazaru ale nevím jak se u něho určuje velikost a mám si dát na něco pozor?
Omluvte moji neznalost jsem budu začátečník a za kazdou radu budu rád předem děkuji za odpovědi .

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud sháníš takto ´speciální´ sportovní nářadí, vezmi si sebou – ´na poradu´, někoho zkušeného – jako „začátečník“ snadno něco opomineš nebo přehlídneš…
😉
Velikost – délka sedlové trubky mezi středem a ´štanglí´, ale velmi důležitá je i délka rámu.
Na co si dát pozor? – záleží na cenové kategorii, ve které budeš vybírat – třeba u Cannondale si musíš dát největší pozor na zloděje, až to kolo budeš mít…
😉

ptáč

MMM, umí!