slady

Síťová karta

Přeinstalovla jsem si wnodows 7 a ted když se chci připojit na internet tak to nejde usoudil jsem že nemám nainstalovaný ovladače na sítovou kartu a nevím jakej mám tip tak jestli jse to nedá nějak zjistit muj notebook je acer aspire 5740 DG

Nejlepší odpověď
mosoj

Když se říká že je nutné zálohovat myslí se tím i ovladače a nastavení PC.
Normálně jde zobrazit nainstalovaný hardware.

Dodatek:
Nikdo to neupřesnil tak holt 64 letý dědek snad poradí.
Mám XP, ale ono v W 7 to bude podobné.
Najdi si
OVLÁDACÍ PANELY-SYSTÉM-VLASTNOSTI SYSTÉMU-HARDWARE-SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ
Zde najdeš všechny informace o nainstalovaném hardwaru. A podle typů hardwaru můžeš dohledat a doinstalovat ovladače.

Snad ti to pomůže.
Jdu chrnět.

Existuje klávesová zkratka přímo do správce zařízení ale já ji neznám.