arygnoc

šíri sa pod vodou vôňa, zápach?

ryby sa dokážu pod vodou orientovať i podľa chute vody, používajú i čuch (čuchové bunky)?

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.ry­barstvi.eu/dok%20ry­bari/ichtyolo­gie/smyslova%20us­troji.pdf

Další odpovědi
dusand

někteří říkají, že je to vlivem mikroorganismů, co v dané vodě žijí. ty potom ryby cítí na svých čichových buňkách, protože tyto organismy na sebe navážou dané okolnosti.

Michal Kole

Zkus se pod vodou nadechnout 😁

Ale raději si rezervuj vrtulník a lůžko na ARU 😁

quentos

To by bylo divný, ryby by si smrděly navzájem :{DD>

Lucijej

Ba ne.....ryba rybě voní ;o)