LucinkaLLL

Síra – potraviny

Jaké jídlo obsahuje síru a chlor?

Nejlepší odpověď
Dochy

Tak třeba chlor je třeba zrovna ve všem slaném 😉

Další odpovědi
arygnoc

Potraviny s vysokým obsahom síry: Camembert 45%, Gouda 30%, ostroň obyčajný, tuniak biely, kraby, jarabica poľná, tatársky biftek, jahňacina chudá, ovos, arašidy, hrášok zelený, brokolica, žerucha potočná.

Potraviny s vysokým obsahom chlóru: camembert 45%, edamer 30%, matjes, tuniak v oleji, údené mäso, salámy, kornfleksy, celozrnný ražný chlieb.

z článku: viď zdroj

Zdroj: http://www.zspar­chovany.sk/je­dalen/zaujima­vosti.htm