maja49

sipo – tv+rado poplatek

V prosinci budeme kolaudovat. Až nám obecní úřad přidělí č.p. budeme všude přepisavat adresy a taky nás napadlo, že musíme platit poplatek za tv + rádio. Napadlo mě sipo, ale elektriko platíme měsíčně převodem z účtu, plyn nemáme, ani předplatné novin. Vodu platíme čtvrtletně složenkou. Takže sipem bychom platili jen tv+ rádio. Co vyjde levněji- zaplatit tv+radio poplatek přes účet nebo sipem?

Nejlepší odpověď
brillant

sipo poplatky viz odkaz: http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/cr/sipo-id259/
poplatky banky si musíte zjistit sami

Další odpovědi
Drap

To ti neporadíme. Netušíme jakou banku a jaký účet máš. Pokud ti banka nepočítá poplatek za odeslanou platbu, tak bude výhodnější přes účet. To si ale musíš spočítat sama. Pokud by jsi přes Sipo měla platit jenom TV + radio, tak bych asi volil banku.