bolak

Simulátor stáří

Hledám jednu stránku se simulátorem stáří, nevím jestli už ji náhodou nezrušili, poněvač ji nemůžu přes google najít. Šlo o to že jste tam uploadli svou fotku, zadali pár důležitých bodů – jako kde jsou oči, uši, pusa, kde končí hlava – a ono vám to pak nasimulovalo, jak budete vypadat třeba za 50 let, nebo jak byste vypadali kdyby jste byli černoch. Neví někdo, nemáte to někdo v záložkách?

Nejlepší odpověď
anonym

http://morph.cs.st-andrews.ac.uk/mor­ph/Transformer/
__
Hledej, případně, Face of the future…

Další odpovědi
Awe

Tak to je rozhodně zajímavé…Přimlouvám se taky za link

dnb

Nejspíš bude stránka pod jiným názvem, jinak by ji google našel. Jinak i já bych si to rád vyzkoušel. Nebyla tam i funkce omlazení?

-McM-

led

Zostárnuť môžte tu, ale na vlastné riziko:
http://www.in20y­ears.com/

Doplňuji:
Len to vyskúšajte a radšej ostanete mladý…

Sůwa

Ha ha ha, mně bohatě postačí zrcadlo 🙂

bolak

led: to není ona
dnb: jo, to tam bylo taky, zadal si tam obrázek v přítomnosti a kliknul na „child“, ale zrovna tohle moc přesný to nebylo :)