mikik

Simson S 51 startování?

Dobrý den .Chci se zeptat,simson studený nejde nastartovat,ale po roztlačení chytne ihned.Teplý na našlapnutí chytne taky,vyměnil jsem indučku,fajfku,svíč­ku,vyčistil karburátor a dal nové pístní kroužky.Proč nejde studený na našlápnutí nastartovat?za odpovědi předem děkuji

Nejlepší odpověď
SimakPida

Simsona jsem měl kdysi dávno taky.Dobrej stroj.K tvému problému bych typoval špatně seštelovanou bohatost směsi.Někde na karbeci by na to měl bejt šroubek.