Berguzar123

Poradíte, kde stáhnout hru Sims4, aby nezabírala moc místa a byla aktualizovaná? Více v popisu.

Ahoj, chtěla bych hrát Sims 4 ale nemám produktový kód jestli by mi ho někdo nenapsal, který bude fungovat prosím. A nebo poradit, poslat odkaz kde hru stáhnout ale aby nezabírala moc místa a taky aby měla nejnovější aktualizaci to by bylo nejlepší ale když nebude mít nejnovější aktualizaci nevadí prosím moc poraďte budu moc ráda :)

Původní neotázka
Sims 4, produktový kód origin, kde stáhnout hru,

Odpovědi
Meal

Je spoustu manuálů na YT, podívej se.
Ale musím uznat, že 3 je mnohem lepší. Více úprav, možností a doplňků.