Jahoda

Silvestrovské televizní noviny

Díváte se na ně? Před chvílí dávali reportáž, že Česká pošta musí šetřit a proto budou zaměstnanci pošty naše dopisy a pohledy číst po telefonu, … Co Vy na to?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To mě rozesmálo, protože lidem asi už téměř žádné dopisy nechodí:
Doplňuji:
jsou tam pěkný seky a dost lidí na to skočí

Další odpovědi
ReHu

No…a nejlepší na tom je, že tomu spousta lidí uvěří :D :D :D.

flodur

Nad tím zůstává rozum stát.To si snad dělají p…l,ne?

quentos

sežral jsem jim to i s navijákem, koukal jsem na to jak puk

led

A tým, čo nemajú telefón?
Pošlú cvičeného medveďa?

zhuzupets

Perfektní for náhodou, bezva bylo i to jak bude policie používat místo ovčáků jorkšíry. Horší je, že to prý někteří lidé brali vážně.

anonym

Pěkný. /A když budou vyžadovat podpis aby mě mohli přečíst doporučenou zásilku, tak musím vlastnoruční podpis přečíst podle řečnického vzoru?

Jahoda

ReHu, ale já jsem nepsala, že tomu věřím. Já jsem se ptala právě proto – chtěla jsem vidět, zda tomu ostatní věří nebo ne. Já tedy určitě ne. Teď si všichni píšou e-maily a ani by to číst nemohli, protože to je naše soukromí..