OuSí

Silnička vs. Enduro

Co je lepší ? Dokáže jet silnička i na polňačce nebo se tim zničí ??? Rad bych aby ste napsali plusi a mínusi obouch dvou… a porovnali je… a napsali co je asi tak lepší… Díky za odpovědi

Odpovědi
Radovan M

Tak jezdit se silničkou to polní cestě je podle mě blbost.
Co je „lepší“ se nedá tak úplně říct, jde o to co vás „táhne“ víc. Měl jsem Kawasaki ZZR 600 s laděnými výfuky (lítaly z nich plameny :D) ale prodal jsem ji protože to je leda tak na okruh. Neříkám, nejezdil jsem na ní 50, ale řidiči Vás často přehlídnou, nedají Vám přednost a následky mohou být katastrofální. Na silničce se ale podle mě špatně sedí, bolely mě z toho záda.
Enduro: Jsem nikdy neměl ale pujčoval mi ho kamarád. Na ježdění po silnici moc není, nejede jako silnička, a když máte pneumatiky do terénu, tak už asi při 80 ty gumy celkem dost hučí a do zatáček musíte brzdit o hodně dříve než na silničce, nedá se to tak „klopit“. Dále jezdit někde po lese je myslím zakázané, a na polní cestě si to moc neužijete.
Existují ale i motorky které vypadají jako Enduro smíchané se silničkou, přesný název ale nevím. Možná že je to přesně pro Vás 😉
Ale asi jsem Vám moc neporadil… 😉