Anonym007

Co mám dělat když mám šíleňe zpomalený Win 8.1 v novém PC za 25k?

Prosím, poraďte mi, koupil jsem si asus m70ad na alza.cz za 25k s před instalovaným Windowsem 8.1, když zapnu počítač tak jsou reakce strašně pomalé, strašně se to seká a nepodařilo se mi nainstalovat ani google chrome (internet explorer se ani neotevrel). PROSTĚ HRŮZA! Můj 12 let starý PC je 10krat rychlejší, ted se to snažím vypnout a prostě to nejde! Prosím poraďte mi co s tím mam delat!

Díky!!!

Odpovědi
Emefej

Reklamovat.