tencosepta

Šílená bolest, přišlo to na mě náhle, nemožnost pohybu nohou.

Dobrý den, strašně mě bolí místo asi zhruba nad levou půlkou zadku, neskutečně mi to ale znemožňuje pohyb. Třeba zvednutí nohy je pro mě už nemožný výkon, což teprve nějaký pohyb. Vždycky, když se pohnu, tak to strašně zabolí. Vlastně mě to místo bolí, dokonce i když sedím. Nejhorší na tom ale je, že to na mě přišlo náhle, před 3 dny, a dneska mě to totálně ochromilo. Poraďte, jak se toho zbavit jednou pro vždy, takovýhle problém jsem měl dostkrát a docela mě to začíná znepokojovat.

Nejlepší odpověď
anonym

To máš skoro jistě zablokovaný „esíčko“ – velmi pravděpodobně si akutně nepomůžeš bez doktora – potřebuješ injekci, která blok uvolní – takže s jeho návštěvou neotálej, čím dřív, tím dřív se budeš moci hýbat.
😉
Pak potřebuješ rehabku – změnit tělesný postoj a ´pár´ cviků na posílení „hlubokého svalstva“ – rehabilitační doktor (sestra) tě jejich provádění naučí.
Stalo se mi to taky, před cca 7 lety – od té doby občas cvičím a mám pokoj.

Další odpovědi
anonym

Tak ať tě odvezou někam na pohotovost, tam ti to řeknou, to je těžko říct, jestli je to ústřel, nebo co…