Avatar uživatele
tencosepta

Šikana? A jak ji řešit

Budu konkrétnější: Ve škole je jeden kluk a tomu jsem prý zničil notebook, přitom si za to může sám. Ten ale po mě chce nový notebook a vyhrožuje mi že mě zbije atd. Je mu 15 a nemá z nikoho respekt, takže nevím jak to řešit. Vím že bych to měl někomu říct, jenže nevím jestli bych to tím ještě víc nepokazil, protože už má stejně ten kluk 3 z chování a jeho rodiče nechodí na třídní schůzky. Vážně potřebuji nějakou radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Margarita před 3959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Tohle řešit s výchovným poradcem školy a s ředitelem, v krajním případě do toho zatáhnout policii. Jestliže má žák 3 z chování, tak brzo ho vyloučí, jesltiže budou na něj nějaké stížnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sevos

Jestli jsi mu ho rozbil – zaplat´,jestli kecá,nedá se nic dělat,než ho proklepnout.
Doplňuji:
Tak jsem to řešil já.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

Řekni to ředitelovi, že ti vyhrožuje, jelikož má trojku z chování, ředitel určitě bude věřit tobě a jestli ne tak bych to opravdu řesil s policií ( pokud si ten notebook teda opravdu nezničil ty)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

co chceš slyšet..to, že mu nemáš nic kupovat je jasné…a PRVÉ řadě bych to bych to řešila se svými rodiči…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a proč si myslí a říká, že jsi mu ho rozbil? Jak se to stalo? Pokud máš čisté svědomí, no i pokud ho nemáš čisté, musíš to říct rodičům, a do školy k řediteli jděte řešit s rodiči, nebuď tam sám a co nejdřív, vysvětli tam, jak a co se s ntb stalo a neboj se, v ntb se dá všechno dohledat, si teda myslím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Margarita

Tak nevím jaké máš rodiče, ale pokud jsou alespoň trochu chápaví, tak s tebou zajdou k řediteli a ten inkognito, čili v tichosti a v anonymitě to musí vyřešit. Pokud by měl ještě někdo s dětí ve třídě podobný problém s tímto klukem, pak se spojte a jednejte společně!!! Hlavně se nebát a řešit to!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek