ventou

Signal z Astra 1 a Astra 3

Dobrý den. Chci se informovat znale této problematiky zda existuje parabola, nebo nějaké jine zařizeni, abych mohl zachytit signál z družice Astra 1 nebo Astra 3, Totiž mam blizko od poraboly vysoké stromy (asi 15m od paraboly) a nemužu zachytit signal ze jmenovaných družic, mužete mě poradit zda existuje nějaký způsob řešení jak signal zachytit ? Děkují za odpověď

Odpovědi
elektrikář

Ve výhledu paraboly nesmí nic bránit Stačí pavouk nad snímačem, a je větší části signál pryč Zapadaný snímač sněhem mi také vyděsil vezl jsem to do opravny a tam jim to šlo. skusit dát anténu na sloup tak aby jí nic nestínilo nebo k sousedům.