DomcaCZ

Šifrování místa někde v Praze

Prosím potřeboval bych rozšifrovat číselnou šifru
→ 55682720408101
v šifře by se mělo nacházet místo startu soutěže (někde v Praze) → http://taz201­2.kasparci.cz/klu­bovna/nastenka zde je více informací, premýšlím jak mohu ale nemohu na to přijít
všem děkuju :)
Doplňuji:
ta ŠIFRA je to ČÍSLO které potřebuji rozlištit

Odpovědi
arygnoc

a kde je tam tá šifra?

Lukasy

5.1 V šifrách, které vyžadují operace s písmeny, standardně používáme anglickou abecedu bez písmene „ch“.
5.2 Výsledek šifry často neobsahuje diakritiku, kterou je třeba si domyslet. Totéž platí pro mezery mezi slovy.
5.3 Pokud je možná dvojí transkripce slova, používáme české pojmenování.
5.4 Některé šifry obsahují 2 informace, jejichž kombinací lze teprve jednoznačně určit lokaci dalšího stanoviště. Každá z těchto informací může být zašifrována jiným způsobem (!).
5.5 Záhlaví zadání šifry (tj. vše nad dvojitou čarou) vám obvykle může pomoci s luštěním šifry nebo s přesnější lokalizací hledaného stanoviště.