Posspi

Vysvětlíte mi někdo, co se všechno stalo v 1. sérii seriálu Arrow?

Zdravím......­...........Vys­větlí mi tady někdo,co všechno se stalo v 1. sérii seriálu Arrow? Sice jsem ji viděl,každý díl,ale teď se docela ztrácím a tak nějak nevím o co jde..Momentálně jsem v polovině druhého dílu DRUHÉ Série,ale jako nevím vůbec nic......Vím,že na konci 1. série Malcolm Merlyn vyhladil Glades pomocí obřího ničícího stroje,který měl vyvolat zemětřesení,a tím zničit tu čtvrť Glades,ale proč? Myslím,že to bylo proto,že tam zavraždili jeho manželku,tak se chtěl tímto způsobem pomstít......­..........a Oliverovu matku zavřeli do vězení Iron Heights,protože s ním spolupracovala..? Nejsem si jistý…dále,co vlastně dělá Oliver v té firmě?? Jak se k ní dostal,a co je jeho úkolem..? Vím,že tam byla nějaká ženská v červených šatech,a mlela něco o akciích,a jelikož nevím,co to jsou akcie,a takové ty firemní věci,jako podíl,papírová­ní,všechny ty pojmy (akcie,atd..) tak jsem byl zmatený jak polární liška.Dále,proč má sakra Quentin Lance na sobě uniformu policajta v civilu..? Neřešil vždycky případy jenom v bezpečí své vyteplené kanceláře..?? Proč najednou tak náhlá změna? Dále,v pvním díle letěli Diggle a Smoaková za Oliverem na ostrov Lian Yu,ale proč se tam vydal Oliver..? Proč utekl ze Starling city? Jaký měl důvod? Je to kvůli Tommyho smrti..??? A proč zrovna na ten Ostrov? ---- A TO JE DALŠÍ VĚC..tam u toho ostrova jsem se taky ztratil,s příchodem Dcery Yao Feie…Vím že tam byl Fyres,kterého Oliver zabil šípem,a že chtěl s tím Sladem odletět z Ostrova pryč,ale chtěl se vrátit pro toho Yao Feie,a pak z toho nějak sešlo,ale od té doby,co se tam objevila ta jeho dcera,tak jsem se v tom ztratil…No jo,když tam byl jenom Oliver,Slade a Fyres,tak jsem se v tom ještě jakž takž orientovat dokázal,ale teďka v tom mám naprostý zmatek......i co se týče třeba Felicity,která,když se přidala do Oliverova týmu říkala (a to mi nikdo nevymluví,moc dobře si pamatuju jak to říkala) že:„Pomůžu vám najít Waltera,ale pak končím“ – nebo něco v tom smyslu,a teďka už na to všichni zapomněli,a bere se to,že Felicity v týmu zůstává?? Nějaké divné.......no,a asi poslední věc je nový luk Olivera,a kompletní rekonstrukce Oliverovy skrýše v továrně,vedle jeho klubu,který se rozhodl provozovat…Jak ji mohla Felicity předělat? Kde je co? Předtím jsem jakž takž věděl,kde co je,ale když do toho drbala,a kompletně předělala a „VYLEPŠILA“ (v hodně drsných uvozovkách..) tu jeho skrýš,tak absolutně nevím,kde co je,předtím to bylo mnohem lepší…No,jak to tak vidím,tak to nebude sranda to sledovat,a tak nějak všechno vnímat,protože se to zdá být o hodně těžší,než jsem si myslel…Ale sledovat dál Arrowa nemůžu,dokud nebudu tak nějak plně uveden do děje,a dokud nebudu znát odpovědi na VŠECHNY -------TYTO------OTÁZKY.

Nejlepší odpověď
iceT

A co takhle se podívat na celou první sérii odznova a sledovat poctivě?
Já to dělám, když některé seriály nejsou hned a musím na ně čekat…
Třeba konkrétné ten Arrow jsem viděla před časem jednu řadu a ještě ne celou, takže ti nevyhovím, a stejně budu muset podívat znova s novými díly.

Další odpovědi
briketka10

Zde na Edna.cz

si můžeš přečíst přibližný děj 1. sezóny:

http://www.ed­na.cz/arrow/e­pizody/?season=1

Byla ještě nultá sezóna, jestli o tom víš:

http://www.ed­na.cz/arrow/e­pizody/?season=0