panxnotdead

showbyznys

Myslíte si, že když chce někdo zpívat a neni hezkej, tak, že nemá šanci? Já si myslím, že jí má minimální.. co si o tom myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Elk

jestli zaujme hlasem, jako ta Angličanka…myslím Beyonce ( třeba si pletu jméno ) v anglické superstar, tak si myslím, že šanci má.Každý člověk může něčím zaujmout a nemusí to být ze silikonu, nemusí to být skanálama, ale osobností. Není všechno zlato…

Další odpovědi
briketka10

myslím, že to není pravda záleží na hlasu a talentu..
co tahle písnička :))
http://www.you­tube.com/watch?v=u86VdOc­3asA

Drap

Každý má šanci, pokud umí zpívat. Co to je že neni hezkej ? Každý je svým způsobem hezky, a určité skupině lidí se líbí.Pokud člověk zůstane sám sebou, tak se najde vždy někdo, komu se líbí.

venkovan

Je pravda, že mnohým hezounům hlas elektronikou namixovali jako super hlas. jenže to zpravidla fungovalo do chvíle, než se mix provalil.
Je pravda, že když někdo umí velmi dobře zpívat, tak mi chirurgové mohou namixovat obličej. Pokud se to provalí, lidem to vadí výrazně méně, než namixovaný špatný hlas.
Takže co si myslíš ty je ve své podstatě jedno – otázkou je co si myslí produkční a co potom pro nás namixují. Stačí dvě speciální kritiky, jeden dva speciální články určené pro lidské stádo a krása obličeje či hlasu je zcela vedlejší. Dav šílí a kšefty se hýbají.

baghira

Ano, nejen samotný hlas, ale i vzhled a chování je v tomto případě součást kvalifikace. Nedostatky v jedné oblasti můžou být vyvážené jinými přednostmi, ale nelze říct, že by na vzhledu v showbyznysu nezáleželo (spíš naopak).

gnosis

tak pokud je to jedine co clovek muze nabidnout jeho zevnejsek, tak je to sakra malo :) ti intelektem lepe vybaveni lide, se snazi nesoudit cloveka podle kabatu, ale podle toho co umi.