Pajena

Shodím po 5denní hladovce jen o vodě 3–4 kg?

Shodím po 5ti denní hladovce jen o vodě 3–4 kg ?

Chtěla bych shodit rychle 4 kg minimálně a asi věřím že tam bude nějaký ten JOJO efekt ale myslím že ten mi nevadí , Nějaké zkušenosti s hladovkou ?

Nejlepší odpověď
annas

„Co si myslíte o tom, kdybych týden držel hladovku?“ popisuje dietolog. „Nezhubnu náhodou, když budu pít jenom vodu nebo jen ovocnou šťávu?“

„Hladovkou k hubnutí“ je častý omyl a brutální odpírání jídla totální nesmysl. Vyhladovělé tělo, vděčné za každou porci jídla, si začne okamžitě vytvářet zásoby na horší časy a živiny začne ukládat do tuků. To rozhodně není efekt, kterého by hubnoucí člověk chtěl dosáhnout.

Nastartování hubnutí? Hladovka k tomu není vhodná"

Přečtěte si názory lékaře v odkazu

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-mytu-o-tloustnuti-diky-hladovce-pujdou-kila-dolu/

--
Nevím, kolik je vám roků, jaká je vaše váha, ale měla byste uvažovat, nedělat rozhodnutí, která mohou ublížit vašemu zdraví. Ví o vašem nápadu matka?

Nehazardujte se svým zdravím. Každý člověk je jiný, co vyhovuje jemu, nemusí vyhovovat vám.

https://www.vi­talia.cz/clan­ky/10-mytu-o-tloustnuti-diky-hladovce-pujdou-kila-dolu/

Další odpovědi
Drap

3–4 kg za týden je teoreticky možné, ne však u každého. Přímo zdravé to však neni

nyjono

Určitě ne.
Budeš unavená, tělo bude mít málo energie na provoz.
Jo jo efkt funguje trochu jinak.