Jahoda

Sharm el-Sheikh

Dobrý večer.

Plánuji dovolenou a zatím u mě vyhrává město Sharm el-Sheikh, které je v Egyptě. Na druhém místě je město Hurghada – taktéž v Egyptě. Jelikož nevím, které místo z těchto dvou si mám vybrat, táži se Vás. Pokud jste někdo v některém z měst byli, prosím ohodnoťte. Či mi napište, které byste si vybrali Vy. Pro mě jsou obě místa moc pěkná.

Díky za pomoc 🙂

P.S.: Návštěvu obou míst v krátké době nelze uskutečnit.

Odpovědi
Miroslavst

Já bych doporučoval Sharm el-Sheik.

Na turisty u Šarm aš-Šajchu útočilo více druhů žraloků
:D:D:D

hanulka11

já bych si vybrala Sharm el-Sheikh ale je to na vás ,mrkněte do recenzí

http://www.go­ogle.cz/search?q=hur­ghada+recenze&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=QhcFTbjlIM­6g4Qb55ryeCg

http://www.go­ogle.cz/search?q=Shar­m+el-Sheikh+recenze&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=bhcFTaO­iBIij4QbZ6MTbCg