Damien

Shaolin Kung Fu samoucba

Zdravim, hladam nejaky dokument o aspon zaciatocnickych lekciach Shaolin Kung Fu uz som aplikoval niekolko meditacii a chcem v tom pokracovat je to neuveritelne duchovna vec naplna to podstatu cloveka a pochopil som pri tom neuveritelne veci.

PS myslite si ze trenovanie Shaolin Kung Fu vo dvojici s kamaratom v tejto spolocnosti je zaujimava/prospesna vec?
Doplňuji:
Samozrejme lenze na zaciatok sa chcem naucit len tie zaklady pointy a hlavne body aspon zaciatocnicke skusenosti nabrat a neskor trenovat :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Capik166

Ano

Doplňuji:
Trénování s kamarádem je opravdu velice dobré!

A co se týká trénování kung fu..zajděte si do nějakého místního klubu nebo tak. Kung fu je zajímavé bojové umění, ale taky velice složité..je to něco, co se trénuje celý život. Pokud budete trénovat jen spolu a čerpat z knih, filmů a dokumentů, daleko se nedostanete. Opravdu vyhledejte nějakého trenéra, dá vám to hodně.

Poklička

Ano