Pottato

Sháním vhodný držák do auta, jaké máte návrhy?

ola, snáním držák do auta, do teď jsem používal ten magnetický, ale zjistil jsem, že nový telefon (hawei p30) je celkem těžkej a padá z toho i při menších otřesech.. S huawei p20 nebyl s tímhle držák problém, ale byl lehčí..
Moje návrhy jsou tyto:

https://www.be­wear.cz/drzak-telefonu-do-auta-univerzalni-19-cm-cerny/

https://www.be­wear.cz/teles­kopicky-drzak-do-auta-na-palubni-desku-nebo-na-celni-sklo-cerny/

Jaký by byl lepší? Uchycení nehraje roli, krom ventilační mřížky xD

edit: ještě doplním, že telefon používám i jako GPS, mělo by teda na něj být vidět

Odpovědi
Edison

Držák čeho???? Proboha, přečti si to po sobě!!!

AdamkooTV

Ahojky,
tady vyloženě záleží co je pro tebe pohodlnější. Já osobně bych si třeba nikdy nenalepil něco takového na čelní sklo, protože by mi to prostě zavazelo a navíc by mohli vznikat neustálé problémy, třeba že by to po nějaké době začalo upadávat (nám se to s kamerou dělo). Z mého pohledu bych tedy doporučoval tu druhou možnost. Je to pevnější a praktičtější.

Dochy

Používám nějakej za asi 300 s přísavkou a talířkem na palubní desku. Zatím nejlepší (mám ho tam možná dva roky) a drží mi asi 6" Samsung. Mám ho nainstalovanej v růžku vedle levého sloupku… mobil tak mám pohledově mimo okno.

elkon

Spáruj si telefon s rádiem a nepotřebuješ žádný držák. Telefon může zůstat v tašce, nebo kapse. Moje zkušenost.

Dochy

Elkon:

  1. Navigace
  2. Jen některá rádia mají funkci BT-hands free (a jen některá z nich to umí dobře)