Sháním propisky s natištěným křestním jménem – kde na internetu koupit?

viděla jsem je v jakémsi hračkářství ve větším městě – byly u toho i horoskopy, znamení apod. V nabídce měli kromě propisek i nějaké kartičky, kostky nebo něco takového.

Odpovědi
Valky

Zkuste weby knihkupectví…

elektrikář

Zkusil bych výrobu suvenýrů potisk reklamních předmnětů. Případně kde dělají tamponový tist.zkuste WWW tamponový tisk.Je tam tolik firem že si nebudete moci vybrat.

Deli

Mívají je i v Globusu, v papírnictvích…
Když objednáte z netu jen pár kousků, dost Vám to prodraží poštovné.

Jinak třeba tady:
http://www.fo­torada.cz/e-shop/639-albi/903-propisky-post-scriptum.html