Kde sehnat video z koncertu kapely Walda Gang z Uherského Hradiště z roku 2018?

Nevím, zda mi někdo poradí, ale zkusím to… na Youtube jsem rád poslouchal video kapely Walda Gang z koncertu v Uherském Hradišti v roce 2018, video bylo krásně nahrané a nyní tam píšou, že se si Walda Gang nárokuje autorská práva… Bohužel jsem si ho nestihl stáhnout. Nemá ho někdo stažené? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na video. Asi jen něco.,

https://www.smstic­ket.cz/vstupen­ky/12737-walda-gang-gate-crasher-slovacke-leto-2018-ctvrtek