Avatar uživatele
Zdeňulka

Sháním na chalupu topení,je zde pouze elektřina,nevíte o nějakém typu za solidní peníz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl před 4551 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
VampGirl

My máme na chalupě kachlová kamna. Chvíli trvá, než se zahřejí, ale pak z nich teplo sálá ještě dlouhou dobu po tom, co jsme naposled přiložili. Nebyla to levná záležitost, ale i tak si myslím, že se koupě „kachláčů“ vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Přímotopné panely, ale vše na elektriku je drahé. A pochybuji, že byste si na chalupě pořídil sazbu na elektrické vytápění, aby bylo levnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

My máme akumulační kamna se sazbou nebyl problémm požádalo se o ní elektriář připravil co bylo třeba a bylo,Horší je to nyní z placením.Pří­motopy mají nevýhodu hned po vypnutí vychladnou. Je možné mít elektro kotel, a normální radiátory nebo podlahové topení,také to jde kombinovat elektro kotel na temprování aby stavba nepromrzala. Když přijedete zatopí se na pevná paliva. Další možnost jsou krbové vložky vytopí i několik místností může se používat teplo vzdušné topení, foukat teplý vzduch nebo s ní hřát vodu do topného systému. Do potrubí se dá koupit nemrznoucí smněs.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Na chalupu můžete dát třeba kamna na dřevo s výměníkem a pár radiátorů. My to tak máme na chalupě taky a chalupu to vytopí krásně. Máme malé děti, tak dal manžel na radiátory termostatický směšovací ventil https://eshop.afriso.cz/…ily-atm/c-71 , aby se děti neopařily.

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek