Heřman

Sháním kabelový internet na doma z rychlostí 2 MB/s v lokalitě Stříbrnice, vrbice 50703.

Odpovědi
bolak

Tady těžko někoho ze Stříbrnice, vrbice 50703 seženeš :). Zkus se zeptat ve Vrbicích po sousedech (nejlépe v paneláku), v knihovně nebo třeba v internetové kavárně, kdo jim poskytuje.

Pokud je to ale nějaká malá víska, tak to přes kabel asi nepůjde, a budeš se muset poohlédnout buď po satelitu nebo po internetu do notbooku.

mujmail

pokud jste ještě nesehnal tak nejrozumnější varianta je internet vedený po pevné lince…čili ADSL od T O2 internet dosahuje až 16Mb/s cena 400Kč na měsíc u obchodních zástupců 500kč u operátorů… závazek 12měsíců a doma máte wifi modem který má dosah okolo 60 až 100metrů podle toho co mu stojí v cestě…samozřejmě je možné připojit více PC pomocí wifi nebo kablem
máte li zájem můžete mi zavolat 774 75 75 75