Lilix

sháním jeden program,který ukazoval,kolik mám místa v počítači

Dobrý den,sháním jeden program,který ukazoval,kolik mám místa v počítači,kolik jaká položka přesně zabírá místa na disku…Jenže jsem zapoměla,jak se jmenoval…Pora­díte někdo?

Nejlepší odpověď
www

Ne, ne. Defragmentace to není.
Vyber si:

Zdroj: technet.idnes­.cz/prozkoumej­te-obsazenost-sveho-disku-a-objevte-nejobjemnejsi-slozky-1jq-/software.aspx?c=A091216­_214951_softwa­re_dvr&setver=fu­ll

Další odpovědi
IK

Nemyslíš defragmentaci disku?

hanulka11

klikni tento počítač pak klikni na disk C/D/ který chceš zjistit – pravým myšítkem a dej vlastnosti a zobrazí se ti, kolik máš místa na kterém disku