zjentek

Sháním (jaksi výhodně) 6 ks pěkných, čistých klasických palet 120×80 cm. Kde nejlépe hledat?

Jak „chytře“ sehnat palety? ;)

(Sloužit mají jako nábytek.)

Nejlepší odpověď
independent

Tady je prodejna.
Výkup prodej palet, Chotěbuz, MS kraj, ale asi to budeš mít daleko.
link na google map, na tom streetwiev to ještě není, stará forka.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/maps/@49­.7798844,18.5974747,3a,­60y,66h,90t/da­ta=!3m6!1e1!3m4!1s98qoD0­I55p6wZ_qbWq7v1g!2e0!7i1­3312!8i6656?hl=cs

Další odpovědi
mosoj

Méně než za prodejní cenu, ti je nikdo nedá. Také proč? Budeš muset ukradnout.
V Hornbachu prodávají speciální na nábytek za cca 600 Kč.

independent

Zkus jakoukoli výkupnu palet, ale budou chtít tolik, za kolik to oni prodávají, nikoli tolik, kolik dávají. Je to jako když si koupíš na šrotplacu železo.