Kric.ouwner

Sháním hever který by se vešel pod 1 centimetrové místo ..

Neznáte někdo takoví hever ? , potřebuji zvednou něco ale není to vysoké potřeboval bych dejme tomu jako dvě placky oceli které by se tak něják zvedali …

Nejlepší odpověď
Drap

Tak to asi nic takového nenajdeš. Jedině nějaké průmyslové zařízní s boční lištou na zvedání, ale 1 cm neni ani tak nic moc.
A co použít paisr, jako páku, kousek nanzdvihnout, a potom teprve hever ?

Další odpovědi
venkovan

Zkus vzduchový vak (zvedák) na výfukové plyny. Do centimetrové škvíry by se mohl nacpat.
Nechá se sehnat na internetu, vyjde do 3 tun okolo 2 tisíc Kč a nechá se používat na běžném autě. Jen si dej pozor na přívodní hadici, musíš ji dát tak, abys ji mohl na vaku uvolnit – protože tím se odpouští (co by taky člověk chtěl za ty peníze za zázrak.
Nicméně klasika je klín a páka a až se povede nadzvednout do výška klasického zvedáku.

tom004

Centimetr výšky není zrovna moc. Jediné co mne napadá jsou pneumatické vaky,které používají hasiči.Jestli jsou vůbec tak tenké,abys je tam vsunul.

Jikra

Nic takového se neprodává.Nepíšeš ani velikost ani váhu zvedaného předmětu. Ale samozřejmě se dá vyrobit nějaký přípravek který se potom může použít s libovolným zvedákem.Ovšem k tomu je potřeba mít jak materiál tak nařadí a nástroje.Takže jedině nakreslit,okótovat a sehnat šikovného kutila který to všechno má a dokáže vyrobit.

Rocker

To máš asi dobře vytuněný auto,když je 1 cm nad zemí:-)