M7ke06

SF game – hack

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli existuje nějaký hack do SF game, který by vám dával automaticky arénu. Kdyžtak kde bych to sehnal… :D

Odpovědi
pl4toon

Musíš bezpodmínečně používat nestandartní prostředky (cheaty, hacky)? Jen pro tvou informaci, skill se vytváří tak, že se něco NAUČÍŠ líp než to dělají ostatní V RÁMCI PRAVIDEL. Jestli si takovej lenoch, že se neumíš něco naučit a tak radši cheatuješ, tak to radši nehraj.

beldis

Ano je : eproff.wixsite­.com/sfhack