myspuli3210

Jak se seznamovat s cizími ženami v coronavirové době?

Ahoj, rád bych začal oslovovat ženy na různých místech, ale mám trochu obavy, že se ženy nebudou chtít kvůli coronaviru seznamovat (třeba jen podat si ruku a zajít na kávu) Ale možná to vidím moc černě, asi záleží na konkrétní ženě… Budu rád, když mi napíšete vaše názory ,tipy, popřípadě jestli se chovat jinak než dříve. Díky

Odpovědi
quentos

Do POLE PRO OTÁZKU (výstižněji už se to jmenovat nemůže) se píše OTÁZKA.
Moderátor aby si domýšlel, na co se vlastně ptáš.
Podání ruky muži záleží vždy na ženě (!!!), ta podání nabízí (při výrazném věkovém rozdílu ten starší a v práci pak nadřízený), takže to není vůbec tvoje starost.
Káva se dá pít i v bezpečném rozestupu. (I proto již kavárny otevřeli.)
Seznamuj se hlavně ústně, písemně ne, protože by se ti mohlo stát, že ti to vrátí opravené a budeš mít smůlu.

elkon

Od začátku je to formulováno tak, jako když se ptá úchyl. Takto se se ženami nejedná. Nedivil bych se, když třeba dostaneš pěstí.

myspuli3210

" Podání ruky muži záleží vždy na ženě (!!!)"
Podle nějaké dokonalé etikety ano, ale dnes je úplně normální že se kluk představí a podá holce ruku, já to také tak dělám a nikdy to nepůsobilo nezdvořile.