KuByk002

Seznam z playlistu – jak na to?

Dělám playlist na jednu párty a potřebuju nějak udělat a vytisknout seznam všech písniček a opravdu se mi to nechce vypisivat, ale vím že na to existuje nějaký program nebo to prostě nějak jde,poradíte ? Díky 😉

Nejlepší odpověď
bolak

Můžeš to udělat tak že si celej playlist uložíš na disk jako soubor *.m3u, pak ho otevřež v notepadu a obsah překopíruješ do textovýho souboru.

Nebo můžeš použít tadyten program > http://cestiny­.idnes.cz/dir2text-1-2a-cx0-/Software.aspx?c=A021207­_10699_bw-cestiny-software_bw , kterej a udělat si texťák ze všech písniček v době kdy je budeš mít ještě ve složce.

A nebo to můžeš vyfotit printscreenem, uložit v malování jako obrázek a poslat to tak.

Napadá mě ještě dalších tři miliony šestset vosumdesát tři variant, ale nemám čas je tu všechny uvádět. Česání zad nepočká.