Retko

Seznam scifi filmu s vesmirnou tematikou…

Kdyz zadam podobny dotaz do google, tak na 1.miste se nejaky seznam nachazi. Ale zda se, ze podrobny urcite neni, hodne toho bych rekl, ze chybi.
http://scifi.pe­trsommer.cz/

Pomozte najit jeste neco…

Bohuzel nevim, jak to spravne napsat anglicky, proto se mi hledani ztizilo..

Diky

Odpovědi
Skeptik

Co třeba V: Visitors (originál) seriál, V Visitors: Reimagined Series – seriál, 4004 – seriál, Invaze – seriál, Sanctuary – seriál od tvůrců Stargate, Bionic Woman – seriál, Bionic Woman – Reimagined Series – seriál, …