EliškaG

seznam éček v mobilu s androidem 4?

Přes stránku http://www.emul­gatory.cz/ jsem se dostala na google play ke stažení aplikace Naturiatlas, ale po přečtení recenzí se mi to moc nelíbí. existuje ještě někajá jiná aplikace pro HTC Desire C, která má Android 4?
Jde mi o to, abych se v obchodě mohla podívat co které éčko znamená atd… děkuji

Odpovědi
štamgast

Tak jsem projel Google Play a zdá se. že už nic jiného není.

Bedy

No koukal jsem na recenze a převažují dobré recenze. Schválně tu aplikaci zkuste a uvidíte. Nebezpečná není. Pokud rpostě bude padat nebo nebude fungovat úplně dobře, tak ji odinstalujte.
Já doufám, že vydají podobnou aplikaci pro Windows Phone…