Seznam.cz změna vzhledu stránky

Byl jsem překvapen automatickou změnou nastavené stránky seznamu je možné se nějak vrátit k původním skinům?

Nejlepší odpověď
panenka

Taky jsem byla překvapena

Další odpovědi
Bobmarley

Přišlo to jako z čistého nebe, oddělilo to matky od synů, bratry od sester. Tragédie

anonym

Ja uz take hledala , jak to vratit … jsem v tomhle strasne konzervativni. Ale uz se to stalo nekolikrat za tech X let co na seznamu jsem a po tydnu uz si zvykneme… ☹ -iv-

Některé stránky občas změní vzhled. Pak uživatelé pár dnů, nebo i týdnů mudrují a nostalgicky vzpomínají na původní vzhled, který byl úplně nejlepší, až si zvyknou. No a po nějaké době se zase něco změní, uživatelé začnou mudrovat a tak pořád dokola.

atriplex

Návrat není možný, neboť je to komplexní změna. Zvyknete si.