massic

Seznam alternativních rozměrů kol na STK

Hezký den, dozvěděl jsem se, že na stk prý mají seznam schválených alternativních rozměrů kol k jednotlivým značkám vozů, které nemusí být uvedeny ve velkém tehcničáku. Lze někde tento seznam najít veřejně?
Doplňuji:
Pokud si ale někdo například v roce 2000 vyběhá schválení nějakého rozměru, tak všechny vozy s techničákem z roků 19XX až 1999 to v něm mít nebudou. A to je nelogické, že by si každý majitel vozu zvlášť nechal schvalovat ten „nový“ rozměr.

Odpovědi
cochee

ad Doplněna: A nebudou to mít ani všechny jiné vozy s TP 2000 a novější. Jenom ten jediný majitel auta, který si to vyběhal.

mosoj

Silně pochybuji. Co je v technickém průkazu to prošlo schvalovacím řízením a je svaté.
Doplňuji:
A zaplatil !