bolak

Sežere kočka krmení v pytli?

Když budu mít krmení pro kočky (v pytli) v místě do kterého bude mít kočka přístup, sežere ho? Pustí se do něj, rozkouše balení a spořádá ho, i když má jinak krmení dostatek a netrpí hladem?
Doplňuji:
Takže říkáte že je to individuální jo? Prostě nesmím narazit na kočku svini..

Nejlepší odpověď
beer

Pokud má dostatek krmení nehrozí to, ale..
Koupil jsem mýmu kočkovi pokusně jakési „lepší“, poněvadž to jeho neměli. Úžasně mu to jelo, ale hned jak bylo to původní v prodejně, začal jsem mu dávat to. Pořád dělal xichty a nechtěl svoje krmení brát. Měl jsem v plánu dávat mu to „lepší“ coby pamlsek, jenže milej kočka se na moje úmysly klidně vykašlal, krabici bez mého vědomí roztrhal (byla na jiném místě) a sežral to také jako odměnu – asi za tu trhací práci ))

Tedy pokud bude to krmení pro kočku chutnější než to v misce, nemusí ani pytel odolat.

Další odpovědi
zjentek

myslím že tajm tú tajm bude krmení v pytli

Emefej

U kočky netuším, ale pes nám tohle provedl. Nesežral toho moc, ale granule byly po celé garáži.

kubik!

Naše kočka má pytel s krmením neustále na očích a nijak ho netrhá a nesnaží se dostat dovnitř… Ale jak by se zachovala, když by měla mističku se svými milovanými granulemi (kolikrát trucuje a jí jen granule, když jí nejedou kapsičky) prázdnou, to těžko říct…