Avatar uživatele
bolak

Sežere kočka krmení v pytli?

Když budu mít krmení pro kočky (v pytli) v místě do kterého bude mít kočka přístup, sežere ho? Pustí se do něj, rozkouše balení a spořádá ho, i když má jinak krmení dostatek a netrpí hladem?
Doplňuji:
Takže říkáte že je to individuální jo? Prostě nesmím narazit na kočku svini..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 0 před 3463 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pokud má dostatek krmení nehrozí to, ale..
Koupil jsem mýmu kočkovi pokusně jakési „lepší“, poněvadž to jeho neměli. Úžasně mu to jelo, ale hned jak bylo to původní v prodejně, začal jsem mu dávat to. Pořád dělal xichty a nechtěl svoje krmení brát. Měl jsem v plánu dávat mu to „lepší“ coby pamlsek, jenže milej kočka se na moje úmysly klidně vykašlal, krabici bez mého vědomí roztrhal (byla na jiném místě) a sežral to také jako odměnu – asi za tu trhací práci ))

Tedy pokud bude to krmení pro kočku chutnější než to v misce, nemusí ani pytel odolat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

myslím že tajm tú tajm bude krmení v pytli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

U kočky netuším, ale pes nám tohle provedl. Nesežral toho moc, ale granule byly po celé garáži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kubik!

Naše kočka má pytel s krmením neustále na očích a nijak ho netrhá a nesnaží se dostat dovnitř… Ale jak by se zachovala, když by měla mističku se svými milovanými granulemi (kolikrát trucuje a jí jen granule, když jí nejedou kapsičky) prázdnou, to těžko říct…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek