Seženu ovladače pro XP k notebooku?

Dostal jsem notebook Acer Travelmate 7720, zapnu ho a tam na mě kouká něco textového, žádný systém nestartuje. :( Mám instalačku Windows XP ze starého počítače, tak to tam chci nahrát, jen nemám ovladače, CD k notebooku nebyly žádné. Půjdou tam Windows XP? Děkuju za rady.

Odpovědi
taku1

Díval jsem se na web Aceru a tenhle notebook XP zvládne, ovladače jsou přímo tam ke stažení. Jen nevím, jaký model máte přesně, existují varianty s různými komponentami (grafika Intel i Nvidia i ATI). U té ATI bych si dal pozor a pokud vám počítač bude padat (včetně BSOD), raději bych místo dostupných ovladačů stáhl Catalyst od AMD/ATI a nainstaloval přímo je. http://support.acer-euro.com/driver­s/notebook/tm_7720­.html