jirka F

Seženou se dárkové koše s potravinami jen na internetu nebo existují i nějaké veřejné prodejny takového zboží?

Jelikož se blíží tátovi narozeniny. Chci mu koupit dárkový koš, ale nevím jestli se dá sehnat jen na internetu nebo to jde i na veřejnosti.

Předem děkuji za odpovědi.🤗

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř v každé prodejně potravin ti ho rádi připraví.

Další odpovědi
da ny

Dokonce si můžete dárkový koš objednat a určit sám, co v něm bude za zboží.
Většina lidí je schopná si takovou věc „vyrobit“ sama.....

cappuccino

V darkovych kosich byvaji vetsinou veci, pro ktere obdarovany nema vyuziti. Bud by sis mel rict, co tam zabalit anebo jeste lepsi: sestav si ho sam. Kos ani nepotrebujes, muzes pouzit cokoliv. Treba nejakou hezky polepenou krabici a celofan. Vyhodou je, ze vis, co ma tatinek rad.
Premyslej, jestli by nebyla vhodna nejaka kosmetika – mivaji darkova baleni.

zjentek

V síti Globus, přímo na informacích při vstupu do prodejny, plné regály těchto košů!

Ty koše v Globusu opravdu mají. Raději to upřesním, bo jsem nedostal ani palec, takže se mně nevěří, ale je to pravda, jsou tam!