SEVESO I, SEVESO II

Dobrý den, chci se prosím zeptat, jak nejjednodušeji by se daly definovat tyto pojmy? Děkuji

Doplňuji:
Seveso I- směrnice o nebezpečí závažných havárií při určitých průmyslových událostech
Seveso II- směrnice o kontrole nebezpečí závažných havárií

Nejlepší odpověď
www

Viz Google. Pak se teprve ptej na případné nejasnosti.
Doplňuji:
Jedno definuje nebezpečí, druhé zase kontrolu opatření.

Další odpovědi
anonym

Seveso I- postup při vzniku havárie (info lidem, ochrana lidí a živ. prostředí …)
Seveso II – revize Seveso 1 (zjištění nedostatků a odstranění, případně změny v postupu).
Jinak už i Seveso III http://www.boz­pinfo.cz/josra/jos­ra-01-02-2012/seveso-III.html